Baltic Tech Park susitikimas su Klaipėdos universitetu.

Šių metų balandžio 17 d. Baltic Tech Park vadovai susitiko su Klaipėdos universiteto rektoriumi prof. Artūru Razbadausku, prorektoriais dr. Sonata Mačiulskytė ir dr. Benediktu Petrausku, susitikime dalyvavo Klaipėdos mokslo ir technologijų parko vadovai direktorė Roma Stumbrienė ir plėtros direktorius Andrius Sutnikas. Klaipėdos universiteto rektorius prof. A. Razbadauskas pristatė naująją universiteto vadovybę, universiteto planus mokslo ir studijų srityse, prorektoriai pristatė savo sričių veiklos planus. Baltic Tech Park steigėjas ir vadovas Šarūnas Butkus kalbėjo apie parko plėtros planus Baltijos jūros regione, pristatė Baltic Tech Park įkurtą ir plėtojamą Baltijos skaitmeninių inovacijų centrą.

Baltic Tech Park valdybos pirmininkas Romualdas Petraitis pristatė Karinių jūrinių inovatyvių technologijų centrą KITC ir jo paskutinius vizitus Vilniaus Gedimino technikos ir Kauno technologijų universitetuose, apie savo dalyvavimą balandžio 11 d. Europos Gynybos tyrimų informacinėje dienoje 2019 ir tarpininkavimo renginyje Briuselyje (Defence Research InfoDay 2019 and Brokerage event in Brussels) ir galimybes universitetams dalyvauti PADR skelbtuose projektuose. Buvo susitarta, kad KITC vizitas Klaipėdos universitete įvyks gegužės mėn. Pabaigoje, o vasarą visiems kartu bendradarbiaujant bus surengtas Karinių jūrinių pajėgų Makeatonas.

Su Klaipėdos mokslo ir technologijų parku sutarta bendradarbiauti plėtojant bendrus projektus ir sutarta balandžio 26 d. 10 val. susitikti Light House aptarti konkrečias bendradarbiavimo galimybes.

Straipsnis: https://mita.lrv.lt/lt/naujienos/naujas-projektas-smart-inotech-pramonei-skatins-inovacijas-pramoneje